İnka Servis

Taşımacılık

İNKA TURİZM, 1995 yılından bu zamana kadar personel ve turizm taşımacılığı konularında faaliyet gösteren bir kuruluştur. 25 yılın getirdiği tecrübe ile İstanbul’un seçkin firma ve otellerine profesyonel taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

10204 belge no ile TÜRSAB’a bağlı firmamız (ALÇİN TURİZM) (A) Grubu Seyahat Acentesi olarak da hizmet vermektedir.

Firmamız kurulduğu günden itibaren hizmet kalitesinden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak, konusunda uzman personeli ile günümüz teknolojisini sektöre uyarlamıştır. Kaliteli hizmet anlayışıyla sektörde adını duyurmayı hedeflemiştir. Taşımacılık sektörüne getirdiği yenilikler, kurumsallık adına yapmış olduğu atılımlar sayesinde en kaliteli ve güvenilir firmalardan biri olmuştur.

Bugün Türkiye’nin en seçkin firmalarına hizmet vererek, sektörde hak ettiği yeri almıştır.

Misyonu “DAİMA HİZMETİN EN İYİSİ” dir olan firmamız, hizmet yelpazesini genişleterek müşterilerine sunmuştur.

Belgelerimiz

İdari Yapımız

İNKA TURİZM, uzun yıllara varan bilgi ve tecrübesi ile kurumsallaşmasını tamamlamış bir firmadır. Her yıl düzenli olarak personel gelişimi için eğitimler almaktadır. Hizmetin kalitesi ve sürekliliğini sağlamak amacı ile organizasyon yapısını oluşturmuş, idari ve hizmet bölümleri ayrılmış, görev ve sorumluluklar verilmiştir.

Misyonumuz

İNKA TURİZM, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, güvenilir ulaşım imkanlarıyla, taşımacılık problemine anında çözüm getiren, eğitimli kadrosu ile “DAİMA HİZMETİN EN İYİSİ” politikasını benimsemiş, personel taşımacılığı konusunda lider olmayı amaç edinmiş ve bu sektörün oluşturduğu ticari pazarda adını kalite sistemi ile duyurmuştur.

İNKA TURİZM’in bundan sonraki hedefi sektördeki girişimci ve cesur yapısıyla, geliştirmeye devam ettiği hizmet yelpazesini geniş kitlelere sunmaktır.

Araçlarımız

Bizi tercih eden müşterilerimize teşekkür ederiz